Bilgi ve Danışma : 0 (542) 403 91 92 -    0 (542) 403 91 92
Hoş Geldin : Misafir Sipariş Takip S.S.S. Üye Ol Giriş Yap
Hemen Arayın0 (542) 403 91 92
Hakkımızda
 

 

Hakkımızda

Kadir Ağar olarak sektöründe çağdaş, akılcı ve başarılı kadın ve erkeklerin tercih ettiği Şanlıurfa ve Türkiye’de kadın ve erkek giyim markası olma hedefindeyiz. Yıllara meydan okuyan yenilikçi vizyonumuz ve moda standartlarındaki koleksiyonlarımız ile her zaman profesyonellerin vazgeçilmezi olmayı sürdürüyoruz. Moda sektörüne getirdiğimiz yeniliklerle öncü rol üstleniyor, trendleri kendi çizgimizle yorumlayarak kadın ve erkeklerin beğenisine sunuyoruz.

Farklı yaş gruplarına yönelik seçenekler sunan koleksiyonlarımız, kadın ve erkeklere haftanın her günü en konforlu giyim trend moda deneyimini yaşatıyoruz.

Vizyonumuz

“Moda perakende markası olarak Şanlıurfa ve Diğer illerde tercih edilen marka olmak”

Misyonumuz

“2015 yılından beri kaliteli ürün ve hizmet anlayışı ile var olan köklü kadın ve erkek giyim markası olarak modaya uygun tasarımları ve yeni nesil perakende hizmet yaklaşımımızla geleceğe taşımak,  insan odaklı anlayışımız ile çalışanlarımıza, ve müşterilerimize değer katmak”

Kalite Politikamız

Kadir Ağar vizyonuna uygun olarak hedefimiz, Yasal ve Standardın şartları, kuruluşa bağlı iç-dış konular ile ilgili taraflar ve müşterilerimizin beklentileri dikkate alınmak suretiyle, bölgede öncü mağazalardan biri  olarak, sahip olduğumuz müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını “Daima, Doğru Ürün- Doğru Zaman- Doğru Fiyat” ilkesi ile karşılamak, sektörde kaliteli ürün ve hizmetlerimiz ile yeni müşteriler kazanmak ve firmamızı sürekli geliştirmektir.

Yenilikçi, dinamik, değişime açık, sürekli büyüme ve iyileştirme sağlayarak Şanlurfa ve bölgede  rekabet edebilmek ana hedefimizdir. Bu hedefimize ulaşmamızdaki en önemli kaynağımız çalışanlarımızdır.

Çalışanlarımızın yüksek motivasyonu, ekip çalışmasına uyumu, müşteri odaklılığı ve verimliliği kalitemizin ve başarımızın temelidir. Çalışanlarımıza bu konularda eğitim vermek ve onların kendilerini geliştirmelerine katkıda bulunmak bizim önceliğimizdir.

Sektörümüzde lider olmak için teknoloji ve varlıklarımızın kalitesini en üst düzeyde tutar, etkin bir şekilde kullanır ve yenilikleri yakından takip ederiz.

Kaliteli Ürün ve Hizmet ile müşteri memnuniyeti sağlayarak, risk ve fırsatlar göz önüne alınarak hizmet süreçlerinin ve Kalite Yönetim Sisteminin etkinliğini sürekli iyileştirerek, Şanlıurfa'nın saygın ve tercih edilen markası olan KADİR AĞAR BUSİNES markasını Türkiyeye sunacağız.